Zahradnické nástroje, šťípací klíny, kovářské výrobky ...

Objednávky přijímá a případné dotazy zodpoví pan Aleš Vacuška (vacuska@ssptaji.cz), telefon +420 567 584 305).

Katalog našich výrobků

Secí strojek
Je vhodný pro osetí menších ploch, pařenišť a skleníků. Skládá se z násypné nádoby, hřídelky a posuvných koleček. Hřídelka je opatřena třemi druhy jamek pro semena různé velikosti. Výběr velikosti jamky se provádí posunutím koleček po hřídelce. Regulace vysévaného množství se provádí regulační maticí, která je zakončena kartáčkem. Ke strojku je možno dokoupit i hřídelku pro větší semena.

Secí stroje "duo"
Je vhodný pro osetí větších ploch na zahradách, ve sklenících a pařeništích. Skládá se ze dvou násypných nádob, hřídelek a posuvných koleček. Hřídelka je opatřena třemi druhy jamek pro semena různé velikosti. Výběr velikosti jamky se provádí posunutím koleček po hřídelkách. Regulace vysévaného množství se provádí regulačními maticemi, které je zakončeny kartáčkem.

Loupač kukuřice
Tento jednoduchý pomocník se používá k vyloupání malého množství kukuřice. Loupač se nasadí na klas kukuřice a otáčivým pohybem se odlupují zrna po obvodu klasu. Dužina projde loupačem.

Štípací klín

Nástroj je určen jako doplněk ke kotoučové pile na dřevo. Po sejmutí pilového kotouče se na závit hřídele namontuje štípací klín sloužící ke štípání dřeva. Klín se vyrábí ve dvou velikostech na hřídel o průměru 30 mm a se závitem M 27 mm se stoupáním 2 nebo 3 mm. Lze vyrobit i klín bez závitu s otvorem pro montáž na hřídel. Klín je tepelně zušlechtěn.

Další výrobky
Drobné kovářské výrobky – stojan na stromek, svícny, krbové nářadí, koš na dřevo, dekorační předměty a další.

Za obsah je zodpovědný: Ján Šedo

↑ Nahoru

Partneři školy

Kraj Vysočina
Robert Bosch GmbH
Svět energie
Skupina čez
P-TECH
Profesia
ICOM transport a.s.
České dráhy
Del a.s.
Škoda Auto
Mercedes-Benz
ICE Industrial Services
Kariéra Hettich
Hettich
TKZ Polná
Motorpal
oeza
festo
cz loko
Automotive Lighting
Denwel
Eberhard
Kronospan

Zřizovatel