Cambridgské zkoušky

Naše škola je partnerskou školou British Council a navázala spolupráci s Cambridge Centre na VŠPJ. Studenti tímto získají nejen slevu 200 Kč u FCE a CAE Cambridge zkoušek, ale díky partnerskému programu Advantage také přístup do online platformy pro přípravu na zkoušky. O heslo je nutno požádat vašeho učitele anglického jazyka.

Zkoušku z anglického jazyka v profilové části maturity (písemná práce, ústní zkoušení) lze nahradit výsledkem úspěšně složené standardizované zkoušky podle školského zákona dokládající jazykové znalosti žáka na úrovni B2 nebo úrovni vyšší podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Pro naše studenty to proto znamená složit zkoušku FCE (úroveň B2), CAE (úroveň C1) nebo CPE (úroveň C2).

Partnerské Cambridge Centrum VŠPJ nabízí možnost mock exams, tzv. zkoušek nanečisto. Zkoušky nanečisto organizuje pravidelně dvakrát ročně, na jaře a na podzim. Pomáhá tak pomoci zájemcům s rozhodováním, na který termín zkoušky Cambridge English se přihlásit a jakou úroveň obtížnosti zkoušky zvolit.


Přihláška ke zkoušce: Informační systém Vysoké školy polytechnické Jihlava (vspj.cz)


 

Za obsah je zodpovědný: Ján Šedo

↑ Nahoru

Partneři školy

Kraj Vysočina
Robert Bosch GmbH
Svět energie
Skupina čez
P-TECH
Profesia
ICOM transport a.s.
České dráhy
Del a.s.
Škoda Auto
Mercedes-Benz
ICE Industrial Services
Kariéra Hettich
Hettich
TKZ Polná
Motorpal
oeza
festo
cz loko
Automotive Lighting
Denwel
Eberhard
Kronospan

Zřizovatel