Informace pro subjekty osobních údajů:

Správcem osobních údajů je:

Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava, tř. Legionářů 3, 586 01 Jihlava, IČ 60545992, tel. 567 574 611, e-mail: info@ssptaji.cz

Pověřencem pro ochranu osobních údajů pro naši školu je:

Projektová kancelář Kraje Vysočina, p. o.,  IČ: 71294376, sídlo: Ke Skalce 5907/47, 586 01 Jihlava, zodpovědná osoba za pověřence – Ing. Jana Hartmanová, e-mail: poverenec@pkkv.cz, tel.:, 724 167 744.

Střední škola průmyslová, technická a automobilní Jihlava (dále jen „správce“), tímto v souladu s přímo aplikovatelným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (dále jen „nařízení“), zejména jeho čl. 12 až 15, sděluje subjektům osobních údajů níže uvedené informace.

Subjekt údajů může kontaktovat správce prostřednictvím jeho podatelny a to buď písemně  nebo elektronicky na výše uvedené adrese nebo datovou schránkou, ID datové schránky: 597tr4c.

Správce neprovádí v souvislosti se zpracováním osobních údajů žádné automatizované rozhodování, včetně profilování, a není-li uvedeno jinak, nepředává osobní údaje mezinárodním organizacím. V žádném případě nepředává osobní údaje do třetích zemí. Správce nezpracovává osobní údaje za marketingovými účely.

 

Související dokumenty:

Zásady zpracování a ochrany osobních údajů

Žádost subjektu údajů

Zpracovávané osobní údaje (záložka GDPR na zobrazené stránce)

 

 

 

Za obsah je zodpovědný: Ján Šedo

↑ Nahoru

Partneři školy

Kraj Vysočina
Robert Bosch GmbH
Svět energie
Skupina čez
P-TECH
Profesia
ICOM transport a.s.
České dráhy
Del a.s.
Škoda Auto
Mercedes-Benz
ICE Industrial Services
Kariéra Hettich
Hettich
TKZ Polná
Motorpal
oeza
festo
cz loko
Automotive Lighting
Denwel
Eberhard
Kronospan

Zřizovatel