DRUŽSTVO ELEKTRIKÁŘŮ SŠPTAJI NA 1. MÍSTĚ V KRAJSKÉM KOLE SOD!

DRUŽSTVO ELEKTRIKÁŘŮ SŠPTAJI NA 1. MÍSTĚ V KRAJSKÉM KOLE SOD!

Po dvouleté odmlce se letos uskutečnil osmnáctý ročník krajské soutěže odborných dovedností „Řemeslo Vysočiny“, kterou pořádala dne 7. 4. 2022 Střední průmyslová škola Třebíč. Žáci poměřili své síly v kategoriích silnoproudá a slaboproudá elektrotechnika. Letos soutěžilo celkem 28 žáků ze 7 středních škol. Z naší školy se zúčastnily 2 soutěžní týmy z pracoviště Polenská, každý tým v jedné kategorii.

V kategorii SLABOPROUD bylo úkolem postavit tester časovačů NE 555 a NE 556. Náš tým ve složení Adam Beránek (třída EA3) a Martin Brambůrek (třída EA3) se s úkolem popasoval velice dobře a Adam se umístil na druhém místě se ztrátou pouhého jednoho bodu na vítěze a hned za ním Martin se ztrátou čtyř bodů na vítěze. V družstvech jsme tím pádem „urvali“ celkové první místo. Za zmínku jistě stojí i to, že náš žák Petr Pospíchal (ME2), který závodil mimo soutěž, by celkově skončil na prvním místě!

V kategorii SILNOPROUD, kde bylo úkolem zapojení ovládání 3f motoru, nás reprezentoval tým ve složení Kristián Horský (třída EB3) a James Hrazdílek (třída E2). Zde jsme získali 8. a 13. místo a v družstvech skončili na celkovém šestém místě.

Všem soutěžícím GRATULUJEME a děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

FOTO

Za obsah je zodpovědný: Ján Šedo

↑ Nahoru

Partneři školy

Kraj Vysočina
Robert Bosch GmbH
Svět energie
Skupina čez
P-TECH
Profesia
ICOM transport a.s.
České dráhy
Del a.s.
Škoda Auto
Mercedes-Benz
ICE Industrial Services
Kariéra Hettich
Hettich
TKZ Polná
Motorpal
oeza
festo
cz loko
Automotive Lighting
Denwel
Eberhard
Kronospan

Zřizovatel