Burzy škol 2023

I letos jsme vám na přehlídkách škol představili širokou škálu studijních oborů, které naše škola nabízí, a ukázali jsme vám, jaké praktické dovednosti mohou naši žáci získat. Ve více než deseti různých městech Kraje Vysočina jsme pro vás připravili interaktivní stánky, kde jste si mohli vidět a vyzkoušet 3D tiskárnu, elektropanel, 3D brýle, trenažér, řez motoru. Kromě toho jste si mohli vybrat vlastní tetování a objevit možnosti techniky airbrush. Naši hodináři vám umožnili získat představu o tom, co všechno hodinářská práce obnáší.  

Na organizaci burzy se podílelo více než 30 učitelů a 45 žáků, kteří se podělili o své zkušenosti a vztah k oborům, které na naší škole studují. 

Děkujeme všem, kteří nás na burzách škol navštívili, a těšíme se na vaše další dotazy a zájem o studium na naší škole. Také bychom chtěli poděkovat všem učitelům a žákům, kteří se podíleli na přípravě a průběhu prezentací. Naše prezentace byly zaměřeny na praktickou stránku vzdělávání a my doufáme, že jsme vám přiblížili realitu studia u nás a inspiraci pro vaši budoucí kariéru. 

Přijďte se podívat na Dny otevřených dveří dne 9. 12.2023 a 20. 1. 2024.  
Více informací zde.


Zobrazení: Alba | Podle data

BSS2023


↑ Nahoru

Partneři školy

Kraj Vysočina
Robert Bosch GmbH
Svět energie
Skupina čez
P-TECH
Profesia
ICOM transport a.s.
České dráhy
Del a.s.
Škoda Auto
Mercedes-Benz
ICE Industrial Services
Kariéra Hettich
Hettich
TKZ Polná
Motorpal
oeza
festo
cz loko
Automotive Lighting
Denwel
Eberhard
Kronospan

Zřizovatel