Házená – zlato a bronz z krajského kola!!!

V pátek 5.12. 2014 se ve sportovní hale v Dolní Cerekvi konalo krajské kolo v házené.
Naši školu reprezentovalo jak družstvo chlapců tak dívek. Do krajského finále postoupila tři družstva chlapců a tři dívek.
Děvčata prohrála s OZS Jihlava a s Gymnáziem Telč a obsadila tak 3.  místo. Celkově zvítězila OZS Jihlava před Gymnáziem Telč a SŠ PTA.
V kategorii chlapců byla utkání vyrovnaná a k vidění byla kvalitní házená. Za školy nastoupili žáci, kteří jsou v reprezentačních dorosteneckých výběrech České a Slovenské republiky.
Postupně jsme porazili Gymnázium Ledeč n. Sázavou a SPŠ Žďár n. Sázavou a celý turnaj vyhráli.
Pořadí chlapců: SŠ PTA Jihlava, SPŠ Žďár n. S. a Gymnázium Ledeč n. S.

Naši školu reprezentovali: Šánová Tereza, Mikinová Adéla, Doležalová Karolína, Horvátová Veronika, Mojžíšová Kristýna, Jeřábková Lenka, Procházková Anna, Štefánek Ondřej, Hrdlička Martin, Zelinka Jiří, Veselý Ondřej, Rychnovský Michal, Štohanzl Miroslav, Smolík Roman, Nedbal Jakub, Fous Štěpán, Vítek Dominik, Prchal Luboš, Šerý Daniel, Kalenda Ladislav, Kříž Petr, Štefl Patrik.